Hakkımızda

Hakkımızda

Serr Design iç mimarlık ofisi, Serra Berber İkikardeş tarafından, Bahçeşehir Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden başarı ile mezun olduktan, İstanbul ve Bursa’da çeşitli mimarlık, tasarım, uygulama firmalarında çalıştıktan sonra kendi markasını yaratma ve tasarım vizyonunu gerçekleştirme amacı ile adımlarının 2019 yılında Bursa’da atıldığı iç mimarlık ve tasarım ofisidir.

Genç ve dinamik bir firma olan Serr Design, kullanıcıların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, her gün kendini yenileyen, zamansız ve esnek tasarımlarını, insan konfor ve estetik algısını öncelikli tutan bakış açısı ile birleştirerek müşterilerine en kaliteli iç mimarlık hizmetini sunmayı amaçlamaktadır. Konut, villa, ofis, mağaza gibi birçok alanda hizmet veren Serr Design iç mimarlık, kullanıcıların hayallerini gerçekleştirmek için her gün daha çok çalışmaktadır.

Bünyemizde verdiğimiz hizmetler; Proje Tasarım ve Çizim, Anahtar Teslim Proje Uygulama ve Takip, Ürün Tasarımı, Dekorasyon ve Aksesuarlandırma Hizmetleri yanı sıra aynı zamanda firmanıza ve ticari mekanlarınıza yönelik Markalaşma(Branding) ve Ticari Mekan Anahtar Teslim Projelendirme çalışmaları yapmaktayız.

[ 50 +]
MÜŞTERİLER
[ 3 +]
Yıllık Deneyim
[ 35 +]
Tasarımlar
[ 5 +]
DÜNYA ÇAPINDA PROJELER

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular
İç mimarlık nedir?
İç mimar, mekanın içinde, kullanıcılara işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üretir. İç mimar; kullanıcı-mekan-işlev ilişkisini tasarımla buluşturur. İç mimarlık, tasarımla birlikte uygulama esasına dayanmaktadır.
Serr Design iç mimarlık hangi alanlarda hizmet verir?
Serr Design iç mimarlık olarak; bünyemizde verdiğimiz hizmetler;
  • Proje Tasarım ve Çizim ,
  • Anahtar Teslim Proje Uygulama ve Takip,
  • Ürün Tasarımı,
  • Dekorasyon ve Aksesuarlandırma Hizmetleri
yanı sıra aynı zamanda firmanıza ve ticari mekanlarınıza yönelik; Markalaşma(Branding) ve Ticari Mekan Anahtar Teslim Projelendirme çalışmaları yapmaktayız.
Nasıl iletişime geçerim?
Bizimle (+90) 549 737 72 04 numaralı hattan, arayarak veya Whatsapp üzerinden iletişime geçebilir, proje detaylarınızı info@serrdesign.com mail adresi üzerinden iletebilir veya ofisimizi ziyaret ederek projelerinize danışmanlık alabilirsiniz.
Nasıl fiyatlandırılıyor?
Projelerinizi ücretsiz keşife geliyor ve bütçenize uygun projelendirme hizmetini en şeffaf şekilde sizlere sunuyoruz. Aldığınız hizmet kalitesinin karşılığı en doğru fiyatlandırma ve iş birliği içinde olduğumuz firmalardan özel indirimler uygulamaktayız.
Serr Design iç mimarlığın farkı nedir?
Serr Design iç mimarlık olarak mekanlarınızı; talepleriniz ve finansal talepleriniz doğrultusunda, olabilecek en iyi şekilde tasarlıyoruz.